О
Исполнитель: Тартак
1037 просмотров
Опубликовано:
Текст песни
Шрифт:
16px
Текст песни Тартак - О-ля-ля
<br/>
Жує мене журба - спокою нема.<br />То було село, а тепер - ферма.<br />В мене, мов желе, трепетна душа,<br />Мов лимон кисла, від льоду тонша.<br />А лице криве, синє, мов жаба.<br />Трава є - то кайф, а нема - торба.<br />Тільки дав льону, зміняв на коноплю,<br />( )<br />Сиджу - плюю в фонтан, з меду патрон ліплю.<br />То смоктю дюшес, то жую драже,<br />Насиплю в воду сіль, то буде суп уже.<br />Піду куплю кашне не дуже дешеву,<br />Аж те не мій фасон - злякав на крик сову!<br /><br />О-ля-ля! Жує мене журба...<br />О-ля-ля! Мене жує...<br />О-ля-ля! Жує мене журба...<br />О-ля-ля! Мене жує...<br /><br />Як помну картоплю - то буде пюре,<br />То буде пюре, як помну картоплю.<br />Є повна каструля, але усе сире.<br />Аж те усе сире - з'їм повну каструлю!<br /><br />У шлункові тягар, гуде, мов в улею.<br />Зажурно посиджу, знову в фонтан плюю.<br />Кума теля жене, я око тру до дір.<br />У неї - ото бюст! - травма мені на зір.<br />Покладу я компрес, поб'ю по дереву.<br />То дуже дужий стрес - запурляю в траву.<br />Лізе плюгавий дід, пре, ніби, до мене!<br />Ляпаса дасть швабра, коли наздожене.<br /><br />О-ля-ля! Ляпаса дасть швабра...<br />О-ля-ля! Коли наздожене...<br />О-ля-ля! Ляпаса дасть швабра...<br />О-ля-ля! Коли наздожене мене!<br /><br />Мине моя травма, переляк та нарив.<br />Їм кашу та батон, наспівую мотив.<br />Далі пальто продам, амбари зажену.<br />Валіза при боку - по шосе в далину.<br />Ото поля кордон, погляну на ниву.<br />Душу, немов пітон, а то серпом пожну.<br />Доне моя, нажаль, покину я тебе - <br />Гірше за ту печаль журба мене шкребе!<br /><br />О-ля ля! Гірше за ту печаль...<br />О-ля ля! Журба мене шкребе...<br />О-ля ля! Гірше за ту печаль...<br />О-ля ля! Журба мене шкребе... Журба!<br />