Гог
Исполнитель: Ван
790 просмотров
Опубликовано:
Текст песни
Шрифт:
16px
Текст песни Ван-Гог - Я Сам
<br/>
1.<br />Зелені штори, білі вікна - в моїй хаті я сам<br />Коли вже темно на дворі і нич не видно очам<br />Я виключаю телефон і ставлю чайник на газ<br />І не впускаю в двері тих, хто вічно бреше на нас <br /><br />Я бачив день, але мені вже якось ліпше вночі<br />( )<br />Коли не чути димом і не видно бруд в темноті<br />І тільки то що треба, ніч мені як завжди дає<br />А решту я віддам вам, бо то не моє.<br /><br />Приспів:<br />Я хочу деколи так, бути сам, бути там<br />Де в вікнах світла не видно, де ніч і очам<br />Нічиїм я не скажу то, чого так, хочу я<br />Коли вже світла нема давно, а є темнота.<br /><br />Я хочу деколи так, бути сам, бути там<br />Де небудь, тільки би не сніх і не дощ, і не гам<br />Де час не йде і різних бивнів нема серед нас<br />Бо дехто робить нам зло, але то не про вас.<br /><br />2.<br />Після нервового дня нема ніяких проблем<br />І на столі вже море пива і пачка "LM"<br />А легка музика мені замінить віддих і сон<br />Коли холодний вітер дує, десь відкритий балкон.<br /><br />Я міг би так багато раз робити то як хотів<br />Бо вже давно всьо надоїло і не чув добрих слів<br />І тільки то що треба - ніч мені, як завжди, дає<br />А решту я віддам вам, бо то не моє!