Баллада Про Двох Лебедiв
Исполнитель: Вежа Хмар
619 просмотров
Опубликовано:
Текст песни
Шрифт:
16px
Текст песни Вежа Хмар - Баллада Про Двох Лебедiв
<br/>
Ой, чи то я Ледо,<br />Ой, чи то я Ладо,<br />Аж на мене з неба<br />Бiлий лебiдь впада.<br /><br />Пада вiн та й пада,<br />Пада до упаду,<br />( )<br />Ой, на Леду бiлу,<br />Ой, на бiлу Ладу.<br /><br />Ой, чи пiнна Ледо,<br />Ой, чи панно Ладо,<br />Аж на мене з хмари<br />Чорний лебiдь пада.<br /><br />Пада вiн та й пада.<br />Не впиняє лету,<br />Ой, на Леду бiлу,<br />Ой, на бiлу Ладу.<br /><br />Бiлоперса Ледо,<br />Снiгоперса Ладо,<br />Ой, чорний чи бiлий<br />Зi мною iзвлада?