Калина
Исполнитель: Тартак
620 просмотров
Опубликовано:
Текст песни
Шрифт:
16px
Текст песни Тартак - Калина-малина
<br/>
Калина-малина ні сладка, ні горка,<br />Ой там заплакала солдатськая жонка.<br />Вона заплакала, горко заридала,<br />Любила й кохала, в солдати й отдала.<br /><br />Бути солдатом дуже непросто –<br />Потрібно бути високого зросту,<br />( )<br />Щоб у формі нарядній іти на параді,<br />Щоб усі, хто це бачить, були справді раді!<br />Дуже непросто бути солдатом –<br />Треба тіло своє вміти замаскувати,<br />Тихо сидіти за густими кущами,<br />Зненацька почати бій з ворогами!<br />Раптово почати<br />Бій з ворогами!<br />Руками, ногами і, навіть, зубами<br />Сміливо почати бій з ворогами!<br />Та краще, щоб з ворогом бій починати,<br />Треба мати гранати та автомати.<br />Танки, ракети, радари, гармати,<br />Кораблі, літаки – усе треба мати!<br /><br />Й отдала в солдати під город Варшаву,<br />Під город Варшаву, де б’ють барабани.<br />Де б’ють-вибивають, громко й вимовляють,<br />Розумівських хлопців в солдати приймають.<br /><br />Дуже почесно бути солдатом –<br />На провокації не западати!<br />Нехай на паролі шпигун зазіхає –<br />Для нього солдат наш паролів не знає!<br />Бути солдатом дуже почесно –<br />На всі запитання давати відповідь чесно.<br />Як про медалі вдома хтось запитає –<br />Слід чесно казати, що медалей немає!<br />Немає медалей,<br />Медалей немає!<br />Якщо мама, чи тато, чи брат запитає –<br />Слід чесно казати, що медалей немає!<br />Насправді медалі не потрібні нікому,<br />Потрібні: подяки від воєнкому,<br />Значки, ордени та відпустки додому,<br />І крутий дизайн дембельського альбому!<br /><br /><br />За отецьким сином батько й мати плаче,<br />А за сиротою чорний ворон кряче.<br />За отецьким сином браття, браття та сестриці,<br />А за сиротою дівки, дівки-жалібниці.