Воно
Исполнитель: Тартак
858 просмотров
Опубликовано:
Текст песни
Шрифт:
16px
Текст песни Тартак - Воно
<br/>
Я так давно не бачився з тобою...<br />Все валиться з рук - я нічого не можу робити...<br />Ти маниш мене собою, чаруєш мене собою,<br />Та краще було б, мабуть, мене просто вбити...<br />Збудувала для мене замок своїми руками…<br />Такий неміцний, бо замість каміння - повітря...<br />А те, що в'ється між нами, а те, що б’ється між нами,<br />( )<br />Кидає у прірву, штовхає на вістря, штовхає на вістря...<br /><br />Воно паралізує, наче погляд кобри...<br />Воно то манить, то відштовхує, то зве...<br />Я кохаю тебе - і мені від цього добре!<br />Але ти не кохаєш мене...<br />Але ти не кохаєш мене...<br />Але ти...<br />І мені від цього зле!<br /><br />Ти знов переносиш важку гнітючу поразку...<br />Ти знаєш, що я не піддамся жодного разу...<br />Я вдягаю холодну маску, не відповідаю на ласку -<br />І це дратує тебе, і це доводить до сказу!...<br />Я заманював тебе до пастки своїми словами...<br />Я розкидував сіті, яких ти не оминула...<br />А те, що вилось між нами, а те, що билось між нами,<br />Ще й досі живе, ще й досі про нас не забуло...<br /><br />Воно паралізує, наче погляд кобри...<br />Воно то манить, то відштовхує, то зве...<br />Ти кохаєш мене - і тобі від цього добре!<br />Але я не кохаю тебе...<br />Але я не кохаю тебе...<br />Але я...<br />І тобі від цього зле!